top of page
Trajtojeni veten me dollakët në modë dhe lajkatare me xhepa. Ndjeni rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë stërvitjes tuaj dhe mbajini gjërat tuaja të çmuara afër me xhepat praktike anësore.

• 82% poliester, 18% elastik
• UPF 50+
• Pëlhurë streçe me katër drejtime me lëkurë pjeshke me një ndjesi të butë dhe luksoze
• Përshtatje e rehatshme dhe e sigurt
• Prerje lajkatare
• Me bel të lartë
• Rrip me dy shtresa, komode
• 1 xhep në secilën anë
• Këmbë trekëndëshi
• Komponentët bosh të produktit në SHBA dhe Meksikë me burim nga Kina
• Komponentët e produktit bosh në Evropë me burim nga Kina dhe Turqia

Ky produkt është bërë posaçërisht për ju sapo të bëni një porosi, prandaj na duhet pak më shumë kohë për ta dorëzuar atë tek ju. Bërja e produkteve sipas kërkesës në vend të shumicës ndihmon në reduktimin e mbiprodhimit, ndaj faleminderit që keni marrë vendime të kujdesshme për blerjet!

LLTFF "Gratë e Pushtetit" Këllakë ekskluzive me xhepa

$49,50 Regular Price
$42,08Sale Price
    bottom of page