top of page
Kjo çantë shpine me madhësi mesatare është pikërisht ajo që ju nevojitet për përdorim të përditshëm ose aktivitete sportive! Xhepat (duke përfshirë një për laptopin tuaj) japin shumë hapësirë për të gjitha nevojat tuaja, ndërsa materiali rezistent ndaj ujit do t'i mbrojë ata nga moti.

• Bërë nga 100% poliestër
• Përmasat: H 16⅞" (42cm), W 12¼" (31cm), D 3⅞" (10cm)
• 9,56 oz/yd² (325 g/m²), pesha mund të ndryshojë me 5%
• Kufiri maksimal i peshës: 44 lbs (20 kg)
• Material rezistent ndaj ujit
• Xhep i madh i brendshëm me një ndarje të veçantë për një laptop 15”, xhep përpara me zinxhir dhe një xhep të fshehur me zinxhir në anën e pasme të çantës
• Zinxhiri i sipërm ka 2 rrëshqitës me tërheqës zinxhirësh
• Veshje e mëndafshtë, me tuba brenda buzëve dhe një mbrapa rrjetë e butë
• Rripa ergonomikë të mbushur me qese nga poliester me rregullatorë rripash plastikë
• Komponentët e produktit bosh me burim nga Kina

Ky produkt është bërë posaçërisht për ju sapo të bëni një porosi, prandaj na duhet pak më shumë kohë për ta dorëzuar atë tek ju. Bërja e produkteve sipas kërkesës në vend të shumicës ndihmon në reduktimin e mbiprodhimit, ndaj faleminderit që keni marrë vendime të kujdesshme për blerjet!

LLTFF "Ne On, On!" Çantë shpine ekskluzive

SKU: 627DDDE9620ED_9063
$69,50 Regular Price
$59,08Sale Price
    bottom of page