top of page
Qoftë duke shkuar në zyrë, në mbrëmje ose në palestër - pantallonat tuta ju kanë mbuluar. Kombinoje ato me një xhaketë xhins, një bluzë, apo edhe një xhaketë sportive dhe krijoni një kombinim të shkëlqyeshëm të casual dhe klasit. Bërë nga najloni 100% i ricikluar që është i lehtë dhe i papërshkueshëm nga uji, duke ju mbajtur të mbrojtur dhe komod gjatë ditëve me shi.

• Najloni taslan 100% i ricikluar
• Zinxhir: 100% poliestër i ricikluar
• Pesha e pëlhurës: 3,39 oz/yd² (115 g/m²)
• Material rezistent pa fluor
• Rezistenca ndaj ujit: 3,39 oz/yd² (115 g/m²)
• Përshtatje e relaksuar
• Bel elastik me kordon të rregullueshëm
• Pranga elastike në këmbë
• Produkt bosh me burim nga Kina

Ky produkt është bërë posaçërisht për ju sapo të bëni një porosi, prandaj na duhet pak më shumë kohë për ta dorëzuar atë tek ju. Bërja e produkteve sipas kërkesës në vend të shumicës ndihmon në reduktimin e mbiprodhimit, ndaj faleminderit që keni marrë vendime të kujdesshme për blerjet!

LLTFF "Living Gym" Pantallona tuta të ricikluara ekskluzive

$69,99 Regular Price
$59,49Sale Price
    bottom of page