top of page
Këto mbathje noti kanë gjithçka që ju nevojitet për një ditë të nxehtë vere—thahen shpejt dhe marrin frymë, kanë xhepa të shumtë për gjërat tuaja dhe kanë një shtresë të brendshme të mëndafshtë dhe kundër prishjes. Merre tuajën tani!

• Përbërja e pëlhurës: (mund të ndryshojë me 5%) 91% poliestër i ricikluar, 9% material elastik
• Përbërja e astarit: 92% poliestër, 8% elastik
• Pesha e pëlhurës (mund të ndryshojë me 5%): 5,13 oz/yd² (174 g/m²)
• Pëlhurë me mikrofibër rezistente ndaj ujit me katër drejtime
• Astar i brendshem me rrjete kunder shkrepjes
• Rrip elastik me kordon tërheqës
• Xhepa rrjetë
• Xhep i vogël brenda për sendet me vlerë
• UPF 50+

Ky produkt është bërë posaçërisht për ju sapo të bëni një porosi, prandaj na duhet pak më shumë kohë për ta dorëzuar atë tek ju. Bërja e produkteve sipas kërkesës në vend të shumicës ndihmon në reduktimin e mbiprodhimit, ndaj faleminderit që keni marrë vendime të kujdesshme për blerjet!

LLTFF "I am LLTFF" Trungje noti për meshkuj

$49,99 Regular Price
$42,49Sale Price
    bottom of page