top of page
Ky shirit koke i butë dhe elastik shton atë pak komoditet shtesë për stërvitjet tuaja, ndërkohë që është mjaft elegant për t'u lëkundur me një pamje të së premtes mbrëma. Mos humbisni marrjen tuaj!

• Përbërja e pëlhurës: 82% poliester, 18% spandex
• Pesha e pëlhurës (mund të ndryshojë me 5%): 6,78 oz/yd² (230 g/m²)
• Shkarkimi i lagështirës
• Një madhësi i përshtatet të gjithëve
• Komponentët e produktit bosh me burim nga Kina

Ky produkt është bërë posaçërisht për ju sapo të bëni një porosi, prandaj na duhet pak më shumë kohë për ta dorëzuar atë tek ju. Bërja e produkteve sipas kërkesës në vend të shumicës ndihmon në reduktimin e mbiprodhimit, ndaj faleminderit që keni marrë vendime të kujdesshme për blerjet!

LLTFF "Golden Day" Headband

SKU: 62800A9B7B1AD_13802
$13,50 Regular Price
$11,48Sale Price
    bottom of page