top of page
Ky top tank ka gjithçka që mund t'ju nevojitet - ngjyra të gjalla, material i butë dhe një përshtatje e relaksuar që do t'ju bëjë të dukeni përrallore!

• 95% poliestër, 5% elastan (përbërja e pëlhurës mund të ndryshojë me 1%)
• Pesha e pëlhurës: 6,19 oz/yd² (210 g/m²), pesha mund të ndryshojë me 5%
• Material komod, elastik që shtrihet dhe rikuperohet në kryq dhe në kokrriza për së gjati.
• Prerje precize dhe qepur me dorë pas printimit
• Komponentët bosh të produktit në SHBA dhe Meksikë me burim nga SHBA
• Komponentët bosh të produktit në BE me burim nga Lituania

Ky produkt është bërë posaçërisht për ju sapo të bëni një porosi, prandaj na duhet pak më shumë kohë për ta dorëzuar atë tek ju. Bërja e produkteve sipas kërkesës në vend të shumicës ndihmon në reduktimin e mbiprodhimit, ndaj faleminderit që keni marrë vendime të kujdesshme për blerjet!

LLTFF "Coin's Up" Unisex Tank Top

$35,50 Regular Price
$30,18Sale Price
    bottom of page